דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

ארגוני התנדבות ארציים

ארגונים בעלי סניפים מרובים יופיעו פעם אחת בתחום הארצי. אנחנו מאחלים שתהיה לכם התנדבות נעימה ומועילה!

אגודת צער בעלי חיים
העמותה פועלת במסירות אין קץ להצלת מאות בעלי חיים נטושים או במצוקה, מתן טיפול רפואי ודאגה יום-יומית לרווחתם ואיתור בתים מאמצים ואוהבים עבורם. לאגודה סניפים רבים באזורים שונים בארץ, הכוללים את חיפה, ירושלים, תל אביב, רחובות ובאר שבע.
לאתר

אורחים לשבת
פרויקט ששם לו מטרה לחזק אכפתיות בקהילה והחברה באמצעות אירוח זקנים ו/או יוצאים לשאלה בסעודות שבת משותפות, וחיבורם חזרה לקהילה. הפרויקט החל בירושלים בתקווה להרחיבו לכל הארץ, מתוך אמונה שהנתינה והקבלה בין במפגשים אלה הם הדדיים ובעלי פוטנציאל להיות חוויה מרתקת וטובה לכולם.
הפעילות הנה על בסיס גיאוגרפי והאירוח הוא באזור המגורים של המארחים. ניתן גם לבשל ולהגיע לבתי הזקנים.
לאתר

אלו"ט
האגודה הלאומית לילדים אוטיסטים – היא עמותת הורים לילדים, מתבגרים ובוגרים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. העמותה נותנת שירות ומטפלת בכ – 9000 משפחות בכל רחבי הארץ. העמותה פועלת לקידום זכויות הילדים והבוגרים האוטיסטים והמשפחות. הקמה, הפעלה ופיתוח שירותים לילד, לבוגר ולמשפחה.
לאתר

אם לאם
'אם לאם בקהילה' היא תכנית המיועדת לאימהות אחרי לידה באשר הן, ללא קשר למעמדן הכלכלי-חברתי, למוצאן או לדתן, הזקוקות לתמיכה וליווי. מערך התמיכה ניתן להן ע"י אימהות מנוסות המתנדבות ומוכשרות לכך. התוכנית מתקיימת בפריסה ארצית
לאתר

אנוש
עמותת אנוש פועלת למען רווחתם וזכויותיהם של מתמודדים עם מגבלה נפשית. אנוש מסייעת לפגועי נפש בתהליך ההשתלבות בקהילה ומספקת עזרה נפשית למתמודדים בעלי סל שיקום דרך מגוון רחב של שירותים. השירותים המוענקים על ידי העמותה כוללים דיור מוגן על מגוון רמותיו, שיקום תעסוקתי, מרכזי ייעוץ למשפחות המתמודדים ומסגרות פנאי וחברה.
לאתר

אקרופוליס החדשה
אקרופוליס החדשה פועלת בהתנדבות למען הסביבה והקהילה. זה כולל התגייסות לעזרה בקהילה במצבי חירום מקומיים ולאומיים. קיום אירועים וסדנאות לילדים ונוער למען מטרות חברתיות. אימוץ מרכזים קהילתיים של אוכלוסיות הזקוקות לעזרה: פגועי נפש, עולים חדשים, אימהות חד-הוריות, נוער בסיכון. פעולות למען קשישים ונזקקים. הפקת אירועי אימוץ בעלי חיים בשיתוף אגודת צער בעלי-חיים. ניקוי וטיפוח שטחים ירוקים ומסלולי טיול ברחבי הארץ, בשיתוף פעולה עם קק"ל. לאקרופוליס החדשה סניפים באשדוד, גבעתיים, חיפה, ירושלים ,כפר סבא, קריות, ראשון לציון ותל אביב.
לאתר

בבית
בבית הינה עמותה (מוסד ללא מטרות רווח) הפועלת באישור ובפיקוח הרשויות הממלכתיות. מטרותיה העיקריות של עמותת "בבית" הן לספק שירותים של חברות סיעוד וכן לארגן, ליזום ולספק את צורכי חייהם של קשישים וקשישות .לעמותה כשבע עשר סניפים ברחבי הארץ.
לאתר

בית הגלגלים
בית הגלגלים מעניק מגוון שירותים לילדים ובוגרים בעלי פגיעה ביכולת התנועה, בעיקר כתוצאה משיתוק מוחין וניוון שרירים. העמותה נותנת מענה למחסור בפעילות חוץ בית ספרית ולהיעדר מסגרות חברתיות הולמות לאוכלוסייה זו. במרכז העשייה של בית הגלגלים עומדת פעילות סופי השבוע וכן חוגים וקייטנות הקיץ. כמו כן אנו מפעילים פרויקט השמה תעסוקתית המוצא ומלווה חניכים בוגרים במקומות עבודה בשוק הפתוח בשכר הולם. לעמותה חמישה סניפים: צפון, מרכז, ירושלים, דרום ואלאמל.

http://www.beitgalgalim.org.il/Hebrew/Default.aspx

גדולים מהחיים
עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 כארגון ללא כוונת רווח על ידי הורים לילדים חולי סרטן. מטרתנו - לחולל שינוי משמעותי בחיי הילדים ומשפחותיהם, בפן הנפשי, הסוציאלי והבריאותי, באמצעות יצירת חוויות משמחות לצד שיפור מתמיד באיכות הטיפול והתנאים הרפואיים.
http://www.gdolim.co.il/

דור לדור
"דור לדור" הוא ארגון חברתי שהוקם בשנת 2008 ע"י המדרשה הישראלית למנהיגות בתל אביב- 'בני ציון', במטרה לגשר על הנתק שנוצר בחברה הישראלית בין הדור הצעיר לדור הוותיק.לארגון 3 סוגי פעילות:
1. מפגשים "אחד-על-אחד" בבית הזקנ/ה, בהם נוצר קשר הדדי ארוך טווח (בשיתוף שירותי הרווחה).
2. מוקד פניות שמטרתו לסייע בעזרה חד-פעמית (בשיתוף עם ארגון אשל).
3. אירועים משמחים בחגים- במרכזי יום, בתי אבות ובבתי זקנים בודדים. הארגון מפעיל מאות מתנדבים ברחבי הארץ.
http://www.dorldor.org.il/

המועצה לישראל יפה
המועצה לישראל יפה היא עמותה ציבורית הפועלת לקידום איכות החיים בישראל באמצעות שמירה על כל מרכיבי סביבת-החיים ובמיוחד בהיבטים של טיפוח ערכי הנוף והאסתטיקה הסביבתית, בדגש על חזות הסביבה העירונית. למועצה 13 סניפים ברחבי הארץ אשר מטרתם היא לרתום את הקהילות המקומיות למעורבות פעילה בביצוע פרויקטים של חינוך סביבתי, טיפוח, ניקיון, שיקום וגינון לרווחת הציבור.
http://www.israel-yafa.org.il/Hebrew/

העמותה לילדים בסיכון
העמותה הינה גוף הגדול ביותר בארץ המעניק סל אבחון, איתור וטיפול בהפרעות התפתחותיות לילדים וצעירים בספקטרום האוטיסטי, דרך הפעלת מסגרות (גנים טיפוליים, מעונות יום שיקומיים ומרכזי טיפול) ברחבי הארץ.
http://www.childrenatrisk.org.il/index.asp

הקרן לרווחת ניצולי השואה
הקרן רואה את הצורך בהעלאת הנושא על סדר היום הציבורי ואת פיתוח המודעות בקרב אזרחי המדינה כמטרה נעלה שיש לקדמה בכל דרך. בין אם מדובר בילדים נוער או מבוגרים, על כולם להיות מודעים וערים למצב, בשאיפה שמודעות זו תקדם שינוי.הקרן מאמינה שמעל לכל סיוע חומרי, ישנו הצורך בתמיכה הבנה והקשבה אמתית. בין השאר אנחנו מחברים מתנדבים לניצולי שואה על מנת לסייע להם בהפגת הבדידות ויצירת חברה תומכת וכן עזרה וסיוע ככל הנדרש.
http://www.k-shoa.org/

חסדי נעמי
העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לצרכים הבסיסיים של משפחות נזקקות ולאפשר להם להתקיים, תוך שמירה על כבודם, והשבתם המהירה לחיי עצמאות. מאז הקמתה, תומכת חסדי נעמי במשפחות נזקקות וכיום מסייעת ל- 5,000 משפחות נזקקות באופן קבוע ומסייעת לאלפי משפחות נוספות בתקופות החגים. העמותה מפעילה כ-40 נקודות חלוקת מזון לנזקקים ברחבי הארץ בעזרת למעלה מ-10,000 מתנדבים ומתנדבות.
http://www.naomi.org.il/

ידידים
ארגון ידידים למען הנוער והחברה הנו אחד הארגונים הגדולים בישראל לסיוע ותמיכה בבני נוער, לילדים עולים ונוער בסיכון. לארגון תכניות סיוע ומיזמים התנדבותיים בפריסה ארצית.
http://www.yedidim.org.il/

יחד
עמותת "יחד למען כל אחד ואחד" הוא ארגון קהילתי ללא כוונת רווח (מלכ"ר) אשר הוקם בשנת 2007 כשמטרתו העיקרית היא הקלת סבלם של החולים הנזקקים ובני משפחותיהם ולהחיות את ליבם במגוון רחב של פעילויות. העמותה מפעילה ציבור מתנדבים גדול המונה מאות אנשים מכל רחבי הארץ המסייעים לעמותה בביקורי חולים, בחלוקת מזון לחולים וכדומה.העמותה, מקימה ומפעילה מועדוניות ומשחקיות המאובזרות בציוד לימודי ואתגרי לילדים החולים.
http://www.yachad.org.il/

לקט ישראל
לקט ישראל הוא בנק המזון ורשת הצלת המזון הגדולים ביותר במדינה, המטרה העיקרית של לקט ישראל היא למגר את בעיית חוסר הביטחון התזונתי באמצעות הצלה וחלוקה מחדש של עודפי מזון לטובת אוכלוסיית הנזקקים בישראל.
http://www.leket.org/

לשובע
באמצעות 27 מוסדותינו בכל רחבי הארץ, אנו פועלים להבטיח לכל נזקק באשר הוא וללא תשלום, את הצרכים הבסיסים ביותר לאדם: מזון, מחסה וביגוד. בנוסף, הקמנו את רשת בתי הנוער "קדימה" לחינוך משלים של ילדים ובני נוער בסיכון.
http://lasova.org.il/

מחשבה טובה
עמותת מחשבה טובה נוסדה בשנת 2003 ופועלת לצמצום פערים חברתיים באמצעים טכנולוגיים. אנו מלמדים אוכלוסיות רבות מחשבים, ובכך מסייעים להם להשתלב בעולם העבודה ובחברה בכלל.
http://www.mtova.org.il/index.php/he/

מלאכי יום הולדת
עמותת "מלאכי יום הולדת" הציבה לעצמה מטרה - לאפשר לכל ילד בישראל לחגוג את יום הולדתו. התנדבות יכולה להיות הפעלת מסיבת יום הולדת, תרומת עוגה ו\או עוגה.
http://www.birthday-angels.org/

מל"י
מלי - המרכז לאזרחים יוזמים, היא עמותה המעודדת יזמות של אזרחים בעלי רעיונות מקוריים וחדשנים לתועלת הציבור. המיזם הראשון שלנו הוא מיזם המלאכים: אנחנו מספקים תשתית איסוף של בקבוקי פיקדון מבתי עסק ואזרחים, וממירים את כספי הפיקדון לתרומות לעמותות עפ"י בחירת התורמים.
http://www.ma-li.org/

צ'יימס ישראל
עמותת צ'יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרות רווח, הפועל למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם צרכים מיוחדים, באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ועדכניים באיכות גבוהה. שירותים אלו כוללים מעונות יום, גנים, בתי ספר, עבודה נתמכת ועוד.
http://www.chimesisrael.org.il/

נגישות ישראל
עמותת נגישות ישראל הוקמה לשם קידום הנגישות ועל מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם להשתלב בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ועצמאות מרבית. מטרת העמותה היינה ליצר מצב בו לכל אדם עם מוגבלות בישראל יתאפשר לחיות את חיוו באופן נורמלי בכל תחומי החיים (עבודה | תעסוקה, לימודים\השכלה, טיפול עצמי, תיירות, תרבות ופנאי).העמותה פועלת לקידום הנגישות ושיפור איכות החיים של כל סוגי המוגבלויות - פיזית, חושית וקוגניטיבית - על ידי הכשרה והדרכה של רכזי נגישות, ייעוץ לנגישות לארגונים ופעילויות חינוך והסברה.
http://www.aisrael.org/

פתחון לב
פתחון לב הינו ארגון גג הומניטרי ארצי, שהוקם בשנת 1998 מתוך מטרה לפעול למען שכבות המצוקה במדינת ישראל ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום.
במרכזי הסיוע, מושיט הארגון סיוע מידי לנזקקים בחלוקת מזון, ביגוד והנעלה ובהכוונה מקצועית להשתלבות במעגל התעסוקה.
http://www.pitchonlev.org.il/

עמותת צ.ב.ע
עמותת צעירים בונים עתיד - צ.ב.ע - היא עמותה חברתית - חינוכית המפעילה באמצעות מתנדבים מרכזי העשרה בכל רחבי הארץ, המספקים תמיכה חינוכית, חברתית והתנהגותית לילדים בשכבות גיל ג'-ו'.
http://www.tzeva.org.il/

קו לחיים
תנועה חברתית שנוסדה בשנת 1989 במטרה לתת מענה לילדים הסובלים מנכויות מורכבות ותסמונות נדירות. עמוד התווך של התנועה נשען על מאות בני נוער ואזרחים המתנדבים בארגון ומשתלבים במערך הסיוע היומיומי למען החולים והנכים בישראל. התנועה מפעילה פרויקטים חינוכיים, מועדוניות ועוד.
http://www.kavlachayim.co.il/?categoryId=76601

שישי שמח
העמותה שמה לה למטרה לשמח ולעודד את המאושפזים בבתי החולים ולהביא את בני הנוער להשתתף בעשייה חברתית תורמת לקהילה. בעזרת שיתוף פעולה מול אגף החינוך הוקם מערך התנדבות קבוע של בתי ספר ועוד במרכז אשר מגיעים מידי יום שישי לפעילות חווייתית ומגבשת.
http://www.shishihappy.co.il/

שכן טוב
מטרת העמותה הינה קידום אוכלוסיות חלשות בחברה, תוך עידוד צוותי מתנדבים לקיים פעילות התנדבותית מקומית, ולעודד "שכנות טובה" בקרבנו. זאת נעשה באמצעות חלוקת סלי מזון, מרכזי למידה, בית רפה לנוער ובתי קפה נודדים.
http://www.shachentov.org.il/

שמחה לילד

שמחה לילד הינה עמותה שהוקמה בשנת 2004 במטרה לסייע לילדים חולים ובני משפחותיהם, תוך מתן דגש על ליווי אישי של הילדים לאורך תהליך האשפוז והשיקום, ובניית סביבה חברתית לילדים. פעילויות העמותה השונות נותנת מענה לקשת רחבה של צרכי הילדים ובני משפחותיהם.
http://www.simchalayeled.org.il/index.php

שמע
עמותת "שמע" הוקמה בשנת 1968 על-ידי הורים ומתנדבים במטרה לפרוץ את "עולם הדממה" -לספק את הצרכים המיוחדים של ילדים ובני נוער חרשים וכבדי שמיעה בתחומים: חינוך, שיקום שמיעתי, רווחה ושילוב בחברה. שמע פועלת למענם של ילדים ובני נוער מכתות א'-י"ב ממסגרות לימוד שונות (השילוב האינדיבידואלי, השילוב הכיתתי, בתי ספר לחינוך מיוחד).העמותה מעניקה לילד מגוון שירותים בתחום החינוך הבלתי-פורמלי בשעות אחר הצהריים.
http://www.shema.org.il/

ראו עוד:

ארגונים ארציים - ארגונים בעלי סניפים מרובים יופיעו פעם אחת בתחום הארצי

ארגונים במרכז

ארגונים בצפון

ארגונים בדרום

ארגונים בשרון

אנחנו מאחלים לכם התנדבות נעימה ומועילה!

דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות