דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

יופי אתיופי ישראלי

מתוך הפרויקטבעקבות דחיית התלמידים האתיופים מבתי הספר בפתח תקווה בתחילת שנת הלימודים ובעקבות גילויי אפליה שונים בארץ נולד הרעיון לפרויקט הצילומים – יופי אתיופי ישראלי. הפרויקט יציג באמצעות צילום אמנותי את היופי של העדה האתיופית ויאפשר להכיר את העדה ואנשיה באמצעות הצילומים, גם באותם מקומות בארץ שבדרך כלל לא רואים בהם את בני העדה בחיי היום יום.

 

הפרויקט יציג את  הקשרים בין בני העדה האתיופית לישראל של היום. מצד אחד גזענות וניכור ומהצד השני שילוב ושיתוף. לא רק דוגמנים ודוגמניות, אלא כל אחד וכל אחת יכולים ומסוגלים להשתתף בפרויקט הצילום הייחודי.  בכל אחד ובכל אחת קיים יופי ואישיות ייחודים לו שבאים לידי ביטוי בצילום, הן מצד המצלם והן מצד המצולם. הפרויקט מזמין גם את אלו שאינם שייכים לבני העדה האתיופית, שמאמינים שהגזענות פסולה מיסודה ואפשר לחיות יחד על אף הפערים תוך התחשבות ושיתוף הדדים.

 

הצילומים יהיו מסוגים שונים – פורטרטים, צילומים של לבוש מסורתי לעומת לבוש ישראלי עכשווי, צילומים משותפים של בני העדה וילידי הארץ, צילומי מחאה נגד גזענות, צילומי שיתוף ואחווה וכאלה המדגימים שילוב העדה ביום יום. הצילומים יתקיימו באתרים שונים ברחבי הארץ, באזורי מגורים בערים ובישובים, ליד הים, בגנים, באתרים היסטוריים ובסטודיו.

 

הפרויקט אינו  למטרת רווח וללא תשלום. כל אחד מהמצולמים והמצולמות יקבל דיסק עם צילומיו ללא תשלום. הצילומים יופצו באתר הפרויקט, בפייסבוק, בתערוכות צילום ובשאיפה גם בספר צילומים של הפרויקט שיצא לאור. אם יהיו רווחים מהפרויקט, חלקם יוקדשו למימון הפרויקט החברתי הבא או לפרויקט המשך והיתר בין משתתפי הפרויקט שצילומיהם יפורסמו במדיה שתימכר.

 

לפרטים נוספים :

אבי או בטלפון 054-883-8230

 

(צילום חיצוני: מתוך הפרויקט)

 

 

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות