דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

שיא-פורים בכרמיאל

השמחה בצפון הגיעה מחיל השריון. קבוצת חיילים החליטה לחגוג את פורים בדרך אחרת, במועדונים לבעלי פיגור ונכויות שונות. הבוקר החל בחגיגה ב"בית גיל" בכרמיאל והמשיך בבית "כיף לי אביב"- מועדונית לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים.

החיילים רקדו עם הילדים, הלכו איתם לפארק ובעיקר הביאו שמחה וחיוכים בשני המועדונים. הילדים התעניינו מאוד לשמוע ולשאול על שירותם הצבאי של החיילים, ונהנו מריקוד ומשחק.

אביבה פילקשטיין, מנהלת סניף אקי"ם בכרמיאל כתבה במכתב תודה לאפרת, שריכזה בהתנדבות את פרויקט פורים בחברה טובה: אפרת שלום, בשם חניכי ועובדי "בית גיל" ובשמי, אני מבקשת להודות לך ולחיילי גדוד השריון, על שמצאתם זמן ורצון להעלות חיוך על פניהם של אלו שלא שפר עליהם גורלם. כמי שעובדת שנים רבות בתחום הפיגור, אני מודעת לקושי של הסביבה לחבק ולהכיל את הלוקים בפיגור. אותם חיילים צעירים, בתבונה וברגישות, מצאו את הדרך לגשר מעל אותם תהומות דעות ופחדים, לשמוח ולשמח את חניכנו שבכל דרגות הפיגור והנכויות והוכיחו שוב כי כדי לחבק, לא צריך מאומה מעבר לרצון לתת. תודה מיוחדת לכל מי אשר עזר בדרך כדי לקיים את אותו מפגש מבורך. אני רוצה לברך אתכם כי יתקיים בכם הכלל, "הנותנים בשמחה - השמחה שכרם...."

תודה רבה למתנדבים!

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות