דלג על בר עליון
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על Banners
דלג על ניווט מהיר
דלג על Banners
מתי אתם עושים את זה?
דלג על Banners

מצב רוח בשמיים

מתנדבי חברה טובה דרום ארגנו וערכו בפורים חגיגת התנדבות צבעונית, מוסיקלית ומשמחת בהוסטל של אלו"ט בבאר שבע, עם חברי ההוסטל, בני 13 עד 28 הסובלים מאוטיזם. בין המתנדבים היו חבר'ה שהגיעו מכל הארץ, וגם סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון, חניכי שנת שירות ב"אחריי!" ואפילו אמא אחת מגניבה בשם צביה, שמנגנת באקורדיון ובתופים. המסיבה אורגנה לחלוטין על ידי מתנדבים וללא הוצאות כספיות - בין היתר בזכות עזרתה של אסר"ן (אגודת הסטודנטים לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב), שתרמה פרסים, מסכות, כובעים, רעשנים ועוד המון דברים טובים.

ריקי, מנהלת ההוסטל של אלו"ט, שמחה מאוד מהגעתם של המתנדבים המקסימים: "אנחנו תמיד אוהבים כשבאים אנשים שרוצים לשמח את החברים שלנו, ולגרום להם להרגיש כמו כולם - לחוות את החגים והשמחות וליהנות. במיוחד כיף לנו כשמגיעים חבר'ה צעירים עם אנרגיות מדהימות".

ואכן, המתנדבים הגיעו עם אנרגיות, וניגשו למלאכתם: תחילה יצרו המתנדבים והחניכים יחדיו מסכות - ציירו, צבעו, גזרו, הדביקו, קישטו ולבשו. לאחר שכולם היו מקושטים ויפים, צביה החלה לנגן באקורדיון וכך רקדו כולם לצלילי שירי פורים. ביחד שיחקו המתנדבים וחברי ההוסטל במשחקים כמו "כיסאות מוסיקליים", "חבילה עוברת", ותחרויות היתוליות - ובעיקר שרו, רקדו ושמחו כאיש אחד. הזוכים במשחקים ובתחרויות קיבלו פרסים נהדרים וממתקים. לאורך כל הפעילות שמחו החברים והשתתפו באופן פעיל - ציירו, רקדו, שרו והתחברו מאוד למתנדבים, ומצב הרוח של כולם היה בשמיים. המתנדבים נתנו מעצמם בשירה, בריקוד ובחיוך - וזכו בתגובה לחיוכים וחום רב מחברי ההוסטל.

"השמחה של הילדים האלה שווה הכל", אמרה צביה, נגנית האקורדיון. "היה מפוצץ באנרגיות וכיף גדול!", הוסיפה שירן, שעושה שנת שירות ב"אחריי". ואיילת, ממארגנות הפעילות, סיכמה: "היה מצב רוח מעולה ואוורית פורים שמחה, וכולם היו פשוט מדהימים - המתנדבים, המדריכים של ההוסטל, וכמובן החברים - היה כיף כל-כך לרקוד ולשחק איתם, אנחנו נורא נהנינו ומקווים שגם החברים".

הקליקו כאן והגיבו לכתבה זו

חזרה לעמוד של כל מסיבות "שיא-פורים"

הדפסהשליחה לחברהגיבו לכתבה
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. מעיין (19/03/2008 15:12:35)
2. 
איזה תותחים אתם!!!! ממש כל הכבוד....
עטרה (2/03/2009 19:37:53)
דרונט בניית אתרים
מיסודה של עמותת נחשון
עבור לתוכן העמוד
התנדבות